">

Tkaniny

Tkaniny
Agrotkaniny

Agrotkaniny

Tkaniny Sp. z o.o. to jeden z największych dystrybutorów agrotkanin w Polsce. W swojej ofercie mamy wysokiej jakości:

  • agrotkaniny WIGOLEN – polskiej produkcji, wykonane ze średniej szerokości, gęsto tkanych tasiemek. Odpowiednio dopasowany proces ich wytwarzania sprawia, że charakteryzują się wysoką wytrzymałością i trwałością. Co ważne – mogą być wykorzystywane do różnych celów. Agrotkaniny WIGOLEN są objęte 5–letnią gwarancją producenta.
  • agrotkaniny PROFI – to kategoria importowanych agrotkanin, które są wytwarzane na terenie Unii Europejskiej. Sprawdzają się one idealnie w ogrodnictwie, szkółkarstwie i rolnictwie, stosowane są tez w ogródkach działkowych. Charakteryzują się maksymalnie gęstym splotem, a przy tym są wykonane z cienkich tasiemek polipropylenowych, co gwarantuje, że nie ulegają strzępieniu. Doskonale sprawdzają się w procesie wygłuszania chwastów w gospodarstwach ogrodniczych.
  • agrotkaniny Extra Grube – stanowią doskonałe rozwiązanie, doceniane przez indywidualnych odbiorców i branżę budowlaną. Do ich tkania jest wykorzystywana szeroka tasiemka, która zapewnia ich właściwą trwałość. Dość często są użytkowane jako tańszy zamiennik geowłókniny.

Wszystkie warianty agrotkaniny zostały wyprodukowane z zastosowaniem filtra UV. Prowadzimy ich sprzedaż w nawojach o szerokości od 40 do 450 cm. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Geotkaniny

Geotkaniny

Geotkaniny to niezwykle wytrzymały materiał, który doskonale sprawdza się w budownictwie drogowym, jako materiał podkładowy. Proponowane warianty charakteryzują się gęstym splotem i maksymalną odpornością na rozerwanie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w budownictwie jako element budowy dróg i parkingów.

Oferujemy geotkaninę o szerokości 500 cm, pochodzącą od polskiego producenta – firmy Wigolen.

Jesteś zainteresowany ofertą? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu – chętnie przygotujemy szczegółową ofertę współpracy, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

×

Napisz do nas!