">

Artykuły z włókien naturalnych

Artykuły z włókien naturalnych
Materiały z włókien kokosowych

Materiały z włókien kokosowych

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów z włókien kokosowych. W ofercie mamy je dostępne w gramaturze 800 i 1000 g/m2. Dystrybuujemy je w wariancie o szerokości 50 lub 100 cm. Zapewniamy również możliwość wycięcia specjalnych formatek w postaci prostokątów czy krążków o wymiarach i średnicach dopasowanych do potrzeb klienta.

Maty kokosowe szczególnie sprawdzają się w branży ogrodniczej – zapewniają skuteczną ochronę donic i klombów przed mrozem. Mogą być również stosowane jako mata wygłuszająca chwasty i jako element dekoracyjny. Dość dużą grup odbiorców mat kokosowych stanowią producenci materacy, mebli i artykułów gospodarstwa domowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Skontaktuj się z nami już dziś.

Materiały jutowe

Materiały jutowe

Tkaniny Sp. z o.o. to jeden z największych dostawców materiałów jutowych – proponujemy gęsto i rzadko tkane, doskonałej jakości tkaniny. Wśród dostępnych znajdują się następujące warianty:

  • tkaniny jutowe o gramaturze 305g/m2 i szerokości nawoju od 70 do 210 cm,
  • siatki jutowe o gramaturze 100g/m2 i szerokości nawoju od 70 do 160 cm,
  • chusty jutowe specjalnie wykrojone z siatki, dla ogrodników i dekoratorów, o długości boku od 70 do 120 cm,
  • worki jutowe do transportu przechowywania plonów oraz do dekoracji świątecznych.

Materiały jutowe kierujemy głównie do firm działających w: ogrodnictwie, florystyce, opakowalnictwie czy dekoratorstwie. Z uwagi na fakt, iż juta jest materiałem naturalnym, w pełni biodegradowalnym, najczęściej stosuje się ją do owijania bulw korzeniowych – wówczas rozkłada się w glebie już po 2–3 tygodniach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wyroby z bambusa

Wyroby z bambusa

Stosunkowo niedawno naszą ofertę materiałów poszerzyliśmy o wyroby z bambusa. Od momentu pojawienia się w naszym sklepie, nieprzerwanie cieszą się ogromną popularnością. Dystrybuujemy je nie tylko na rynku polskim, ale też zagranicznym. W asortymencie mamy maty bambusowe o długości od 2 do 5 m i wysokości od 100 do 200 cm . Sprzedajemy również estetyczne i trwałe obrzeża bambusowe, które doskonale sprawdzą się do okalania drzew i krzewów w miejskich i osiedlowych parkach, oraz na wszelkiego rodzaju terenach zielonych.

Jesteś zainteresowany ofertą? Zapraszamy do współpracy. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę.

×

Napisz do nas!